Individuální program

Pokud potřebujete vytěžit ze sledování návštěvnosti maximum konkrétních údajů zpracovaných dle vašich specifických požadavků, je Individuální program určen právě vám.

Pomůžeme vám dokonale prověřit funkčnost vašeho webu, úspěšnost marketingových textů a nástrojů, návratnost finančních prostředků vložených do provozu webu. Můžete si také nechat statistiky sestavit zcela podle svých požadavků nebo se zaměřit např. na některou z následujících oblastí:

Kdo jsou moji návštěvníci

...aneb ověření cílových skupin webu
Zpracujeme vám údaje o návštěvnících a jejich technickém vybavení. Jsme schopni se zaměřit jen na určitou skupinu návštěvníků - např. studenty VŠ, pracovníky bank nebo státních institucí.
Více informací

Jak se na webu návštěvníci chovají

...aneb ověření funkčnosti webu
Zjistíme vám vše o tom, jak se návštěvníci na webu pohybují. Zda snadno nacházejí, co hledají, a jesti je pro ně váš web přehledný a dobře použitelný.
Více informací

Jaké jsou zdroje návštěvnosti webu

...aneb ověření úspěšnosti reklamy a propagace webu
Řekneme vám, odkud se k vám návštěvníci dostávají, zda se vám vyplácí stávající formy placené reklamy a jestli jsou vaše stránky dobře nalezitelné ve vyhledávačích a na která klíčová slova.
Více informací

Konverzní poměr

...aneb ověření úspěšnosti v získávání zákazníků
Ukážeme vám, jaký je obchodní potenciál vašeho webu. Zjistíme z kolika návštěvníků se stali nakonec vaši zákazníci a jestli se tento poměr mění podle jednotlivých zdrojů návštěvnosti.
Více informací

Jaký je vývoj návštěvnosti

...aneb ověření dlouhodobé úspěšnosti webu
Porovnáme pro vás údaje o návštěvnosti za několik období, vyhodnotíme nárůst či pokles návštěvnosti. Zhodnotíme též počty nových a starých návštěvníků.
Více informací

Jsme schopni vám rovněž účinně porovnat více vašich webů, ověřit jejich vzájemné vazby a překryvy v návštěvnosti.

Nemusíte se obávat, že získate pouze holá data získaná ze měření. Tato data pro vás odborně zpracujeme a předložíme vám až podrobnou zpracovanou analýzu. Hlavním rysem individuálních statistik je ale flexibilita. Dokážeme se přizpůsobit tomu, co opravdu potřebujete, a vy tak nebudete muset platit za žádné zbytečnosti.

Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací!

Objednávka podrobnějších informací

Kontaktní osoba:

Martina Rešlová, NAVRCHOLU.cz
Internet Info, s.r.o., Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
tel: 277 004 633, fax: 277 004 601
e-mail: sales@navrcholu.cz navrcholu.cz, www.iinfo.cz