Měření návštěvnosti bylo ukončeno, nadále jsou dostupná pouze historická data do 31. 1. 2021. Více informací

Jak začít měřit návštěvnost webu

Měřit návštěvnost a aktivitu návštěvníků na vašem webu je velice snadné - stačí web zaregistrovat. Celý proces registrace lze shrnout do následujících kroků:

Přejděte na registrační stránku
Klikněte na odkaz Zaregistrujte se v přihlašovacím boxu a řiďte se pokyny na obrazovce. Pokud již naše služby využíváte, přihlašte se existujícím jménem a heslem - zakládání uživatelského účtu vynechte.
Odsouhlaste Pravidla užívání
Pečlivě si pročtěte Pravidla užívání a vyjádřete svůj souhlas s nimi.
Zvolte tarif
Vyberte tarif, který budete chtít pro monitoring svého webu využívat a dobu jeho trvání. Podívejte se na Porovnání tarifů.
Zadejte údaje o webu
Po úspěšném přihlášení vyplňte dle pokynů na obrazovce údaje o webu, jehož návštěvnost chcete měřit a objednávku odešlete.
Zadejte fakturační údaje
Pokud jste v předchozím kroku zvolili některý z profesionálních tarifů (Profi či Platinum), zadejte fakturační údaje.
Vložte měřící kód do stránek
Posledním nutným krokem je vložení měřícího kódu do stránek vaší webové prezentace. Monititoring návštěvnosti je aktivní ihned po správném vložení kódu a za maximálně 60 minut již můžete sledovat první výsledky měření. Za dva až tři pracovní dny obdržíte e-mailem potvrzení o zařazení webu do katalogu (do té doby bude funkční monitoring návštěvnosti, ale web nebude figurovat v žebříčcích ani v katalogu.
Získejte maximum informací
Chcete-li využívat NAVRCHOLU.cz opravdu naplno a získat mnoho užitečných údajů o návštěvnosti a návštěvnících nad rámec základní verze, doporučujeme zvolit některý z našich profesionálních tarifů. S výběrem vhodného vám rádi poradíme - k dispozici je vám náš kontaktni formulář.