Měření návštěvnosti bylo ukončeno, nadále jsou dostupná pouze historická data do 31. 1. 2021. Více informací

Jaký zvolit tarif?

Pomineme-li tarif Lite, který je nabízen zdarma a hodí se především pro osobní stránky či nekomerční prezentace, nabízí NAVRCHOLU.cz další dva tarify, které se liší šíří poskytovaných služeb.

Tarif Profi

Je určen především provozovatelům malých a středních webů. Za cenu přijatelnou pro každého poskytuje vyčerpávající informace o návštěvnosti a návštěvnících internetových stránek.

Každý, kdo to myslí s prezentací na Internetu vážně, by měl sledovat dění na svých webových stránkách a právě NAVRCHOLU.cz Profi je zdrojem cenných informací o chování a technickém vybavení návštěvníků www stránek. Na základě takto získaných informací je velice snadné přizpůsobovat obsah stránek i jejich strukturu požadavkům jejich návštěvníků a tím maximalizovat přínos webové prezentace pro jejího provozovatele.

Podrobná tabulka funkcí a ceník tarifu Profi · Ukázka funkcí · Objednat tarif Profi

Tarif Platinum

Je určen provozovatelům velkých a rozsáhlých webů, on-line obchodů a internetových aplikací, u nichž je nezbytně nutné znát přesné složení návštěvníků a způsoby jejich chování na webu.

Každá firma, která na Internetu realizuje svůj byznys a chce být úspěšná, by měla pečlivě sledovat a vyhodnocovat dění na svých webových stránkách a pružně reagovat na potřeby stávajících i potenciálních zákazníků. V NAVRCHOLU.cz Platinum získáte mocný nástroj, díky kterému odhalíte i ty nejmenší detaily o návštěvnosti a návštěvnících vašeho webu a budete schopni okamžitě přizpůsobovat prezentaci požadavkům uživatelů a tím maximalizovat její přínos pro váš byznys.

Podrobná tabulka funkcí a ceník tarifu Platinum · Ukázka funkcí · Objednat tarif Platinum