Měření návštěvnosti bylo ukončeno, nadále jsou dostupná pouze historická data do 31. 1. 2021. Více informací

Proč používat NAVRCHOLU.cz

Každý provozovatel webu se zajímá o to, zda jeho stránky lidé navštěvují, co na webu hledají, zda se vracejí, kudy se po webu pohybují, kolik času na něm stráví atd. Je jedno, zda provozujete internetový obchod, nebo jen osobní stránku, zmíněné informace jsou zajímavé pro každého. A proto je NAVRCHOLU.cz užitečné všem majitelům a provozovatelům webů.

Základní informace

NAVRCHOLU.cz je profesionální systém pro monitoring návštěvnosti a návštěvníků internetových stránek. Používání je velice jednoduché a stačí jediné: zaregistrovat váš web a po potvrzení registrace vložit do všech stránek webu krátký kousek HTML kódu.

Poté již máte k dispozici rozsáhlé statistiky, zahrnující základní informace o návštěvnosti - počet návštěv, počet návštěvníků, počet zobrazených stránek, počet aktivních návštěvníků a dále pak informace o tom, odkud lidé na vaše stránky přicházejí, jaké používají prohlížeče, jaké mají technické možnosti (podpora flash, java, cookies ...), jak a odkud se k Internetu připojují a mnoho dalších ukazatelů. Vše je zpracováno v přehledných tabulkách a grafech.

Graf: Návštěvníci Graf: Operační systémy Graf: čas strávený na stránce

Abyste shledali NAVRCHOLU.cz užitečným, nemusíte mít dokonce ani vlastní internetové stránky - pro vás bude jistě přínosný náš pečlivě tříděný katalog stránek, který má oproti jiným katalogům tu výhodu, že se hned dozvíte, jak je nalezená stránka navštěvovaná, což může být určitým signálem o její kvalitě.

Jaký tarif?

NAVRCHOLU.cz nabízí tři tarify, které se liší šíří poskytovaných služeb.

Tarif Lite

Jedná se o základní variantu, která je nabízena zdarma. Tento tarif je určen zejména pro osobní stránky či nekomerční prezentace, jejichž provozovatelům stačí základní přehled o návštěvnosti. Jeho využívání je omezeno na stránky s maximální návštěvností do 500 000 zobrazených stránek měsíčně.

Tarif Profi

Je určen především provozovatelům malých a středních webů. Za cenu přijatelnou pro každého poskytuje vyčerpávající informace o návštěvnosti a návštěvnících internetových stránek.

Každý, kdo to myslí s prezentací na Internetu vážně, by měl sledovat dění na svých webových stránkách a právě NAVRCHOLU.cz Profi je zdrojem cenných informací o chování a technickém vybavení návštěvníků www stránek. Na základě takto získaných informací je velice snadné přizpůsobovat obsah stránek i jejich strukturu požadavkům jejich návštěvníků a tím maximalizovat přínos webové prezentace pro jejího provozovatele.

Podrobná tabulka funkcí a ceník tarifu Profi · Ukázka funkcí

Tarif Platinum

Je určen provozovatelům velkých a rozsáhlých webů, on-line obchodů a internetových aplikací, u nichž je nezbytně nutné znát přesné složení návštěvníků a způsoby jejich chování na webu.

Každá firma, která na Internetu realizuje svůj byznys a chce být úspěšná, by měla pečlivě sledovat a vyhodnocovat dění na svých webových stránkách a pružně reagovat na potřeby stávajících i potenciálních zákazníků. V NAVRCHOLU.cz Platinum získáte mocný nástroj, díky kterému odhalíte i ty nejmenší detaily o návštěvnosti a návštěvnících vašeho webu a budete schopni okamžitě přizpůsobovat prezentaci požadavkům uživatelů a tím maximalizovat její přínos pro váš byznys.

Podrobná tabulka funkcí a ceník tarifu Platinum · Ukázka funkcí

Reference

Naše služby využívá přes 25 000 webů různého zaměření. Rozhodují se pro nás významné firmy a společnosti, orgány státní správy a samosprávy, neziskové organizace, zájmové spolky, sportovní kluby i kulturní zařízení.

Zaregistrujte svůj web zdarma a získejte třicetidenní zkušební provoz v nejlepším tarifu Platinum.
Připravili jsme pro vás i popis registrace krok za krokem.